MENÜKONGREYE --- GÜN -- SAAT KALDI

Genel Bilgiler
PAYLAŞ

GENEL BİLGİLER

42. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi 19 - 23 Mayıs 2021 tarihlerinde Sueno Kongre Merkezi, Antalya’da gerçekleştirilecektir

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe’ dir. Yabancı konuşmacıların olduğu oturumlar İngilizce olacaktır.

KAYIT MASASI

Kayıt masası; 19 - 23 Mayıs 2021 tarihlerinde 08:00 – 21:00 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

KATILIM BELGESİ

Kongreye katılım gösteren tüm katılımcılara 22 Mayıs 2021 tarihinde katılım belgeleri kayıt masasında verilecektir.

DAVET MEKTUBU

Kongre katılımı için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılar için talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektupları sadece izin amaçlıdır.

İPTALLER

8 Ocak 2021 tarihine kadar yapılan iptal taleplerinde banka masrafları kesildikten sonra iade gerçekleştirilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak iptaller için iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler toplantı bitiminden sonra yapılacaktır.

STAND ALANI

Toplantı süresince stand ve sergi alanları 19 Mayıs 2021 saat 13:00 ile 22 Mayıs 2021 saat 18:00 arasında açık olacaktır.

SEKRETERYA HİZMETLERİ

Kongre merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekretarya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

KREDİLENDİRME

Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

DAVET MEKTUBU

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

BİLDİRİLER

Tüm bildiriler on-line bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır.